top of page
Пошук
  • childrenagainstwar

ВІРТУАЛЬНА МАНДРІВКА МУЗЕЄМ ТВОРЧОСТІ

Проєкт ДІТИ ПРОТИ ВІЙНИ створили VR музей, де можна завдяки вигаданому персонажу пройтися незвичним віртуальним простором та оглянути малюнки дітей.

ПЕРША УКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА В МЕТА-ПРОСТОРІ!
Її назва промовиста МАЛЮЄМ МИР НАПЕРЕКІР... Наперекір злу, наперекір війні, наперекір довгій та холодній зимі наші діти малюють мир та наближають перемогу! Світ почасти не чує дорослих, може, він почує наших дітей? У перший день весни презентуємо виставку у VR просторі, щоб кожен міг побачити її.
Міжнародний проєкт Діти проти війни створив ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ VR-музей дитячої творчості. У його віртуальних залах люди з усього світу можуть побачити малюнки дітей про війну та мрії про мир! Ці твори щирі й безпосередні, майстерні та наївні, різні, але однаково вражаючі! Вони проникають крізь час і простір, як наскальний живопис і не дадуть світові забути про наші страждання, біль і нашу мрію про мир! Технології дозволять людям побачити наш музей із будь-якої точки планети. Україна — це модерна, технологічна нація, яку нікому не вдасться відкинути назад.
Наша юна художниця — гід виставки з фантастичним рожевим волоссям та розмальованим комбінезоном вже освоїла мета-простір. Запрошуємо й вас!

Творці проєкту: Мар'яна Ангелова, @Andrii Pavlov, Vika Koshman
Дякуємо всім, хто долучився до нашого проєкту! Ваші малюнки – безцінні артефакти. Щоб пройтися простором VR галереї дитячих робіт просто переходьте за посиланням: https://www.spatial.io/.../ChildrenAgainstTheWar-gallery...


51 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page