top of page
Пошук
  • childrenagainstwar

ПАПА РИМСЬКИЙ ПОКЛАВ РУКУ НА ГОЛОВУ УКРАЇНСЬКОЇ ДІВЧИНКИ


Гортай галерею, щоб побачити більше фото...


Сьогодні Президент України говорив з Понтифіком. Розповів про складну гуманітарну ситуацію і блокування російськими військовими гуманітарних коридорів. У своєму Твітері Володимир Зеленський написав: «Я б просив посередництва Святого престолу в припиненні людських страждань та подякував за молитви за Україну та мир».

 

Напередодні Папа Франциск здійснив незапланований візит до дитячої лікарні в Римі, яка прийняла українських вимушених переселенців, повідомляє Catholic News Agency. Понтифік завітав до медичної установи Bambino Gesu Children's Hospital, що стала прихистком для українських дітей із раковими захворюваннями. Кілька дітей мають вогнепальні поранення, додав речник Ватикану Маттео Бруні.

Від початку повномасштабного вторгнення росії Італія прийняла 50 українських дітей на лікування, 19 з них зустрілися з Папою Римським 19 березня. У Папській лікарні намагаються зробити все, щоб українські діти відчули себе в безпеці. Папа Римський Франциск відвідав ватиканську педіатричну лікарню «Бамбіно Джезу», щоб провідати українських дітей, які проходять лікування після втечі від війни на батьківщині. Про це в суботу, 19 березня, пише Vatican News.


Фото: Vatican Media via REUTERS


Зазначається, що до Папської лікарні доставили вже близько 50 маленьких пацієнтів з України, 19 з них госпіталізовані. Франциск також звернувся до президента лікарні зі словами подяки: «Дякую за ваше служіння, милосердя і любов до постраждалих українських дітей. Я поруч з вами».

Фото: Vatican Media via REUTERS


Як повідомив завідувач відділення пластичної та щелепно-лицевої хірургії доктор Маріо Зама, серед пацієнтів є 4 дівчинки, чиї життя назавжди змінила війна в Україні: двоє пережили ампутацію руки, ще двоє отримали важкі черепно-лицьові травми. «Є маленька дівчинка, яка намагалася виїхати з батьком і молодшим братом на машині і була поранена кулями. Її молодший брат помер у неї на руках, а сама вона отримала травму голову. Це абсолютно немислимі ситуації», - розповів лікар. Він зазначив, що крім медичних досліджень, у лікарні намагаються зробити все, щоб українські діти відчули себе в безпеці - зокрема, їм допомагають психіатри.

Як повідомляв УНІАН, Папа Римський Франциск закликав зупинити війну в Україні, яку 24 лютого розв'язала Російська Федерація. Він назвав її варварством, через яке гинуть діти, жінки та військові.

Папа доволі часто приділяє увагу дітям, так він зустрічався з дітьми під час пандемії. Щоб підтримати маленьких. Тоді Франциск підписав книгу, поспілкувався з дітьми, які подарували йому свої малюнки і навіть приміряв капелюх, який йому вручив один із парафіян.


Джерело УНІАН.

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page