top of page
Пошук
  • childrenagainstwar

СТРАШНА РЕАЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ МАТЕРІВ… НА СПИНАХ ДІТЕЙУкраїнські матері записують на тілах своїх дітей контакти рідних, на випадок, якщо їх вб’ють, а дитина виживе. А Європа все ще обговорює питання газу…?

 

Сьогодні — це біль всіх українців. Через нелюдські (та й навіт не звірські — гірше!) вчинки рашистів страждають сім’ї. Діти лишаються сиротами, над жінками проводять знущання, а потім закатовують до смерті. А кацапські ЗМІ все ще заплющують на все очі, говорячи, що це фотошоп, монтаж і т. і. нісенітниці.

 

Автор фото: Костянтин Ліберов


Це фото дівчинки з надписом на спині є всьому доказом.


Перед від’їздом з Бучі мама про всяк випадок написала ім’я, дату народження та телефони рідних на випадок, якщо з нею щось станеться, а дитину хтось підбере. На щастя, мамі й донці зараз нічого незашкоджує. Але яка історія стоїть за цим фото…

На фото Вірина спина у перший день війни. Я підписала її руками що дуже сильно дрижали. Але нащо вам казати? Ви і так знаєте як це - прокинутися від глухих та потужніх звуків вибухів, що лунають на десятки кілометрів. Мене трясло перші години як і вас.
Підписала Віру на випадок що із нами щось станеться, і її хтось підбере вижившу. Або вона загубиться, що теж за моєю логікою могло статися лише при моїй відключці. Тоді навіть промайнула шалена думка «чому я не зробила їй татуювання з цією інформацією?»
І досі не можу заставити себе викласти з кишені комбінезончика цей заламінований скочем папірець що на другому фото. Хоча наразі ми там, де безпечно.

Авторка ілюстрації: Yev Haidamaka

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page